Upravit stránku

Trávnik plní niekoľko funkcií. Je to hlavne funkcia estetická, praktická alebo špecifická - v rôznych prírodných a technologických podmienkach. Tieto funkcie bude plniť len za predpokladu, že už pri výbere zmesi zohľadníte jeho stanovište (rozhodnutie ovplyvňuje orientácia voči svetovým stranám, svah, zatienenie, pôdne podmienky a pod. A účel (okrasný, rekreačné, záťažový ...), ku ktorému budete trávnik využívať. V našej ponuke nájdete pestrý sortiment trávnych zmesí spoločnosti SEED SEVICE s.r.o, zložených z nadštandardných komponentov - moderných odrôd svetových špičkových šľachtiteľských pracovísk, ktoré boli preverené a vybrané na základe parcelkových a poľných pokusov v Českej republike tak, aby boli vhodné do miestnych klimatických podmienok.


Trávna zmes SVAH

Protierózna trávna zmes s rýchlym klíčením trávnych rastlín. Intenzívny rast koreňovej sústavy rýchlo spevňuje vegetačnú vrstvu pôdy a vytvára pevný mačina. Vysoké percentuálne zastúpenie kostravy rákosovité zaisťuje odolnosť voči suchu a zvyšuje estetický dojem aj v letnom období.


Trávna zmes REKULTIVAČNÁ

Špeciálna trávna zmes určená pre rýchle ozelenenie. Vhodná na rekultivované plochy, ako sú skládky, zahrnuté výkopy, rozorané cesty a miesta, kde sú fyzikálne a chemické vlastnosti pôdy značne problematické.


Trávna zmes ZELEŇ

Špeciálna trávna zmes určená pre rýchle ozelenenie náročných a verejných plôch. Znáša vysokú záťaž a vyžaduje len minimálnu údržbu.

Potrebujete poradiť s trávnymi osivami? Napíšte nám. 

Náš sortiment

    Neboli nájdené žiadne produkty.